تلکس اكو ويژن: طرح جديد شميم مهر براي سرمايه درگردش معرفي شد
شنبه، 21 اردیبهشت 1392 - 16:15     کد خبر: 5793

اكو ويژن - بانك مهراقتصاد براي حوزه هاي مشاركت، سرمايه در گردش و يا خريد هاي سرمايه اي عملياتي، طرح "شميم مهر" را معرفي كرد.

به گزارش اكو ويژن، حميد رضا نجف پور كردي، معاون اعتبارات و تجهيز منابع بانك مهر اقتصاد از پرداخت تسهيلات در قالب طرح «شميم مهر» از محل سپرده هاي سرمايه گذاري در حوزه هاي مشاركت، سرمايه در گردش و يا خريد هاي سرمايه ايدر اين بانك خبر داد.


معاون اعتبارات و تجهيز منابع بانك مهر اقتصاد ،با تاكيد بر لزوم پاسخگويي به نياز سپرده گذاران و تنوع بخشي به محصولات و خدمات گفت: در راستاي اجراي فرمان مقام معظم رهبري(مدظله) در راستاي خلق «حماسه اقتصادي» كارشناسان اداره طراحي و توسعه محصولات بانك پس از انجام مطالعات و تحقيقات ميداني، و تجزيه و تحليل اطلاعات، طرح «سپرده سرمايه گذاري شميم مهر» را در حوزه هاي مزبور عملياتي كردند.


وي در خصوص ويژگي هاي اين طرح گفت: در طرح "سپرده سرمايه گذاري شميم مهر" مشتر ي اني داراي سپرده هاي سرمايه گذاري كه در حال انجام فعاليت هاي اقتصادي در مراكز و بنگاه هاي اقتصادي كوچك و بزرگ مي باشند مي توانند براي توسعه فعاليت اقتصادي خود از محل اعتبار سپرده خويش اقدام به دريافت تسهيلات مشاركتي كنند.


نجف پور تصريح كرد: تمامي مشتريان و دارندگان حساب سپرده هاي رويان مهر، سما و اكسير مهر، از اين پس مي توانند با مراجعه به تمامي شعب اين بانك در سراسر كشور، از خدمات جديد با مزيت رقابتي بالا بهره مند شوند.


نجف پور در پايان گفت: دريافت تسهيلات در اين طرح نياز به ضامن نداشته و از اصل سپرده سرمايه گذاري به عنوان ضمانت تسهيلات استفاده مي شود .


برگشت به تلکس خبرها